Firmaüritus - Jäähalli uisudisko

Jeti jäähall on suletud!

Täname meeldiva koostöö eest.

Kohtumiseni uuel hooajal!

 

Firmaüritus - Jäähalli uisudisko

Kui otsid oma firma töötajatele meeskonnakoolituse-laadset ühistegevust, mis inimesi liidaks ja oleks samas piisavalt lõbus, on lahendus siinsamas –  jäähalli uisudisko!

 

Uisudisko on meeleolukas ajaviitevorm, mille saame kohandada just sinu meeskonna vajadustele vastavaks. See sobib seltskondadele, mille suurus jääb 30–150 inimese vahele.

 

Meie poolt on vajaminev uisuvarustus ning ainult sinu meeskonnale broneeritud ja meeleolukalt välja valgustatud liuväli. Instruktorite juhendamisel saab järele proovida jäätantsuetendustest tuttavaid tantsukombinatsioone või liuelda vabalt muusikarütmis. Vajadusel aitame korraldada meelelahutuslikke mänge ja väiksemaid võistlusi.

 

Uisudisko kestab 2 tundi.

 

 

Meie eesmärk on panna end jääl ühtviisi hästi tundma nii esmakordsed uisutajad kui ka kogenud harrastajad. Uisudiskol on hea toetuda kaaslase käsivarrele ning tunda, et kindel tugi on alati olemas.

 

Tuleme vastu ka sinu muusikalistele erisoovidele ning leiame nende rahuldamiseks sobiva DJ. Jaheduse raviks pakume head sooja glögi ning kuumaks köetud sauna.

 

Kui vajad ettevõtte uisudisko reklaamiks plakatit, anna sellest märku – saadame plakati põhja, millele saab oma info juurde lisada ning selle kontoris välja printida.

 

Kohtumiseni uisudiskol!

   ...