Uisudisko külastajatele

Jeti jäähall on suletud!

Kohtumiseni uuel hooajal!

 

Jää meiega! 

 

 

Uisudisko külastajatele

Lp. Kliendid!

 

Jeti jäähall on suletud!

Kohtumiseni uuel hooajal!

 

Jää meiega! 

 

 

 

Kui kõik kohad on juba igavaks „hängitud”, pakub Jeti jäähalli uisudisko elamust, mille sarnast mujalt ei leia. Tantsusaalidest tuttavate prožektoritega värviliseks toonitud jääl saab muusika saatel välja elada nii oma argipäevapinged kui ka lapsepõlveunistused.

 

Ükskõik kas tuled üksi, kaaslase või terve sõpruskonnaga – sinu jaoks jagub siin ruumi alati! Tantsupartnerit pole iga kord vajagi – võid ennast jääl keerutada just sellisel moel, nagu sulle sobib. Või vastupidi – romantiliselt kallimaga käsikäes liueldes jääb ruumi ka südantsoojendavaks romantikaks!

 

 

Uisudisko sobib kõigile, nii alustajatele kui ka juba uisutehnika valdajatele. Tee piruette, sõida ees- ja tagurpidi, ühel jalal või liigu abistava uisutamistoega – kui sind haarab kaasa tantsurütm, ununeb ümber aeg ja ruum!

 

Tants uiskudel annab hea füüsilise koormuse, aitab märkamatult lihvida uisutamisoskusi, loob mõnusa enesetunde ja emotsiooni. Kõikide uisudiskolt lahkujate näol särab rahulolev ja lai naeratus. Sellise tantsusaali leiab vaid Jeti jäähallist!